• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-7414-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان عنوان کرد:

برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات استانداری کرمان به صورت متمرکز در 2 روز هفته

استاندار کرمان با تاکید بر لزوم حضور مدیران(نه نماینده آنها) در جلسات عنوان کرد: در استانداری کرمان برنامه ریزی شده جلسات در دو روز هفته متمرکز شود که مدیران شخصا حضور داشته باشند و گلایه مدیران درباره تعدد جلسات نیز حل می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" امروز 16 شهریورماه در جلسه مشترک کارگروه‌های آموزش، پژوهش، فناوری، نوآوری اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان اظهار کرد: تغییر در کارگروه ها نباید موجب شود از روند کارها عقب بیفتیم و باید حداقل کارگروه ها هر ماه یک جلسه تشکیل بدهند تا ارتقاء آموزش، اشتغال و ... که اولویت های استان است عقب نیفتد.

وی افزود: نگرانی بنده این است که تغییر شکل کارگروه‌ها و گروه‌های کاری موجب عقب افتادن کارها شود که درخواست دارم این مسئله جبران شود.

فدایی در ادامه با تاکید بر لزوم حضور مدیران(نه نماینده آنها) در جلسات عنوان کرد: در استانداری کرمان برنامه ریزی شده جلسات در دو روز هفته متمرکز شود که مدیران شخصا حضور داشته باشند و گلایه مدیران درباره تعدد جلسات نیز حل می شود.

استاندار کرمان بیان کرد: جلسات در دو روز متمرکز می شود و مدیران می توانند در روزهای دیگر هفته به کارهای خود و سفرهای کاری‌شان برسند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: