• سه شنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-3384-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان خبر داد:

تعامل با صاحبان صنایع در راستای حمایت از رونق تولید/سال‌های آینده خبری از بخشودگی جرایم مالیاتی نیست

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان تعامل سازنده با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع را در راستای حمایت از رونق تولید ضروری دانست.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمد سلمانی" در جلسه مشترک با رییس و اعضای خانه صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به دیدگاه حمایتی اداره کل امور مالیاتی از تمامی واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: با ارائه تسهیلات در زمینه توافق، تقسیط بدهی، بخشودگی جرائم قابل بخشش، بدنبال رونق فضای کسب و کار وتولید هستیم.

وی آگاهسازی و آشنایی مودیان با تکالیف قانونی خود به جهت تسهیل در پرداخت مالیات را مهم برشمرد و افزود: الزام صاحبان صنایع به انجام تکالیف قانونی در راستای شفاف سازی فعالیت های اقتصادی، ازجمله امور مهمی است که اعضای خانه صنعت،معدن و تجارت استان باید به آن توجه کنند.

مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان ضمن اشاره به بخشنامه های صادره از امور مالیاتی کشور در زمینه بهره مندی مودیان مالیاتی از بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل بخشش، خاطرنشان کرد: این بخشودگی صرفا به منظور حمایت از فعالان اقتصادی در سال رونق تولید و با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور صادر شده و در سال های آتی، بدین منوال شاهد بخشودگی جرایم مالیاتی نخواهیم بود، لذا لازم است خانه صنعت، معدن و تجارت استان با اطلاع رسانی به موقع به صاحبان صنایع، از تسهیلات قانونی مذکور نهایت استفاده را ببرد.

در ادامه این جلسه جلیل کاربخش راوری، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان و اعضای زیرمجموعه با ابراز قدردانی از حمایت های مدیر کل امور مالیاتی استان از صنایع، به وجود برخی از موانع و مشکلات در حوزه کاری خود اشاره کردند و خواستار حمایت تمامی مسئولین از این بخش مهم تولیدی استان شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: