• دوشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-1385-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس:

وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی به ثبات مدیریتی نیاز دارد

نماینده شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی به ثبات مدیریتی نیاز دارد، گفت: باید برنامه های موفق مونسان درحوزه های مختلف میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استمرار یابد.

"حبیب الله نیکزادی پناه" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، با تاکید براینکه وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مدیران موفق کشور محسوب می شود، اظهار کرد: بدون شک مجلس از برنامه های مونسان در جهت ارتقا این وزارتخانه حمایت خواهد کرد.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی با مسایل و مشکلات عدیده ای مواجه است، تصریح کرد: مونسان بهترین گزینه برای هدایت و راهبری این وزارتخانه است زیرا در مدت دو سال گذشته توانسته با تکیه برتخصص و تجربه، بسیاری از نارسایی ها و کمبودها را در حوزه های مختلف میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مرتفع کند.

وی با بیان اینکه مونسان در مقایسه با سایر مدیران سازمان میراث  عملکردی به مراتب بهتر داشته است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه دولت بهترین گزینه را برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مجلس معرفی کرده است و قطعا نمایندگان مجلس نیز از این وزیر پیشنهادی حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: