• یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-1185-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : پوششی

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:

نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی ازعملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی از عملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند،گفت: مونسان موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی کمالی پور " با بیان اینکه مونسان از تجربه و تخصص کافی برخوردار است، اظهار کرد: در مجموع نمایندگان مجلس ارزیابی مثبتی ازعملکرد وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی دارند.

وی با تاکید براینکه به عنوان نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد به ارتقا جایگاه وزارتخانه تازه تاسیس میراث فرهنگی کمک خواهم کرد، افزود: مونسان بهترین گزینه برای تصدی وزارت میراث فرهنگی است و نمایندگان مجلس نیز در این باره اتفاق نظر دارند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم جنوب استان کرمان در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حفاظت از آثار باستانی توقعات و انتظارات به حقی داشته و دارند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرستان‌های جنوبی استان کرمان از ظرفیت و استعداد خوبی در حوزه های مرتبط با وزارتخانه میراث فرهنگی برخوردار هستند.

کمالی پور خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: