• شنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-985-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : تولیدی

حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا:

«مونسان» موفق ترین عضو کابینه دولت دوازدهم است

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی موفق ترین عضو کابینه دولت دوازدهم است که در طول دوران مسئولیت در سازمان میراث فرهنگی کشور همواره عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری وتوجه به مسایل کلان کشور سرلوحه کارهایش بوده است.

"شهباز حسن پور" در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کویر، با اشاره به اینکه صنعت گردشگری در توزیع عادلانه ثروت نقش مهمی دارد، اظهارکرد: مهمترین هدف از تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایجاد شرایط بهتر به منظور دفاع وزیر مربوطه از بودجه و ساختار این وزارتخانه در حوزه های مختلف است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مونسان موفق ترین عضو کابینه دولت دوازدهم محسوب می شود، افزود: بدون شک وزیر پیشنهادی وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس را کسب خواهد کرد.

حسن پور با اشاره به عملکرد موفق مونسان در طول دو سال مسئولیت در سازمان میراث فرهنگی کشور تصریح کرد: در این مدت حداقل برای 100هزار نفر زمینه اشتغال در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فراهم شده است.

وی با تاکید براینکه مونسان در طول دوران حضور در کابینه دولت دوازدهم همواره از مسایل حاشیه ای و سیاسی دوری کرده است، خاطرنشان کرد: عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری وتوجه به مسایل کلان کشور سرلوحه کارهای این مدیر موفق بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: