• پنجشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 986-685-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : تولیدی

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان:

«مونسان» اشراف کامل بر حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی دارد

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مونسان اشراف کامل بر حوزه های مختلف میراث فرهنگی دارد، گفت: خوشبختانه دولت گزینه مناسبی را برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی معرفی کرده است.

"دکتر "حسین امیری خامکانی" در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کویر با اشاره به سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، اظهار کرد: مونسان در منطقه آزاد کیش و همچنین سازمان میراث فرهنگی و دیگر مسئولیت هایی که برعهده داشته، موفق عمل کرده است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در طول دوران مسئولیت مونسان بر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز شاهد ابتکار عمل های بسیار خوبی در حوزه های مختلف بوده ایم، افزود: خوشبختانه دولت گزینه مناسبی را برای تصدی وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی معرفی کرده است.

امیری خامکانی با تاکید بر اینکه وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی اشراف کامل بروضعیت این وزارت خانه تازه تاسیس دارد، تصریح کرد: نگاه مجلس به عملکرد و برنامه های مونسان بسیار مثبت است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون دو جلسه با وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داشته ایم، عنوان کرد: در این جلسات مشخص شد که مونسان تسلط و آگاهی لازم در خصوص هر یک از مباحث میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دارد و می تواند با تداوم برنامه های خود بر مسائل و مشکلات موجود فائق آید. 

امیری خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی موفق به کسب رای اعتماد بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: