• چهارشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-1186-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

در پانزدهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر عنوان شد؛

عدم مدیریت آب، ننگ است

رییس همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر بیان کرد: برای ما ننگ است در فصل زمستان و بهار، باران که نعمت خدادادی است به سیلاب تبدیل شود و خانه، زمین‌های کشاورزی و احشام را نابود کند و در فصل تابستان به دلیل بی‌آبی زمین‌های کشاورزی و باغات خشک و احشام تلف شوند.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "عباس رضایی" صبح امروز 6 شهریورماه در پانزدهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر گفت: به دبیرخانه این همایش 170 مقاله ارسال شد که پس بررسی و ارزیابی در نهایت 115 مقاله منتخب شد.

وی با اشاره به نوآوری‌ها و تغییراتی که در این همایش ایجاد شده، اظهار کرد: در این همایش سه نشست تخصصی در خصوص آب در بخش‌های مختلف است همچنین غرفه‌های از دستاوردهای دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با آب به نمایش گذاشته می‌شود و کارگاه‌هایی نیز در حاشیه این همایش داریم.

رییس همایش با اشاره به اینکه این همایش دو سالانه برگزار می‌شود، عنوان کرد: قدمت این همایش 30 سال است اما اگر در این سه دهه، هر سال یک قدم در جهت کاهش فاصله بین دانشگاه‌ها و سازمان‌ها برداشته می‌شد امروز با این بحران آب روبرو نبودیم و نمی‌دانم تا کی پایان نامه‌ها باید خاک بخورند.

وی بیان کرد: برای ما ننگ است در فصل زمستان و بهار، باران که نعمت خدادادی است به سیلاب تبدیل شود و خانه، زمین‌های کشاورزی و احشام را نابود کند و در فصل تابستان به دلیل بی‌آبی زمین‌های کشاورزی و باغات خشک و احشام تلف شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: