• دوشنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-1484-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

«ضیایی»؛ مدیرعامل شرکت مس شهید باهنر کرمان شد

«مجید ضیایی» که سابقه مدیرعاملی شرکت‌های زمزم کرمان، شیشه‌سازی مینا، فولاد کاوه شرق و معاونت چندین شرکت صنعتی و معدنی همانند فولاد کاوه جنوب کیش را در کارنامه خود دارد به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مس شهید باهنر کرمان منصوب شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرانجام پس از گذشت چندماه از بازنشستگی «امینی» مدیرعامل سابق شرکت مس شهید باهنر و سرپرستی چند ماهه‌ علینقی بر این شرکت، سرانجام دکتر سلیمانی مدیرعامل صدر تامین شستا با هماهنگی دکتر رضوانی فر مدیرعامل شستا و تصویب هیئت مدیره، طی حکمی«مجید ضیایی» یکی از مدیران جوان و باسابقه‌ کشور را به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت مهم بورسی کشور منصوب کرد.

ضیایی در بیست سال گذشته سوابق درخشانی در شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و صندوق بازنشستگی کشوری در پرونده دارد و سال‌ها به عنوان مدیرعامل شرکت زمزم کرمان سوابق ارزشمند و فعالیت‌های تحول‌گرایانه‌ای داشته است.

تحول در ساختار تولید، فروش و نیروی انسانی شرکت زمزم کرمان و سایر مجموعه‌های تحت مدیریت وی نشان از روحیه نوآوری‌ و استفاده حداکثری از امکانات موجود دارد.

گفتنی است شنیده‌ها حاکی از مطرح بودن گزینه‌های متعدد برای تصدی سمت مدیرعاملی شرکت مس شهید باهنر بوده که در این بین یک مقام آگاه در شستا دلیل انتصاب نامبره را سابقه فعالیت بومی و شناخت کامل استان کرمان، اجماع نظر مجمع نمایندگان استان روی ایشان، ارائه برنامه کوتاه‌مدت و بلندمدت برای تحول ساختار فروش و صادرات شرکت و نیز عملکرد قابل قبول نامبرده در شرکت شیشه مینا بعنوان یکی از مجموعه هایی که وزارت رفاه در آن سهام دار بوده، ذکر کرده است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: