• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-1690-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

در دومین روز از هفته دولت؛

13 پروژه در بخش مرکزی رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد

در دومین روز از هفته دولت، 11 پروژه مختلف در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان افتتاح و عملیات اجرایی دو پروژه نیز آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، بخشدار مرکزی رفسنجان عصر امروز سوم شهریور ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دومین روز از هفته دولت، پروژه های مختلفی در روستاهای بخش مرکزی رفسنجان شامل روستاهای خنامان، عبدالله آباد، علی آباد مفت آباد، عباس آباد حاجی، علی آباد انقلاب، محمد آباد میثم، ده پناه کبوترخان و کبوترخان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مصطفی بخشی بیان کرد: امروز سه طرح دامداری روستایی واقع در روستای ده پناه کبوترخان مورد بهره برداری قرار گرفت که برای اجرای این طرح ها در مجموع  ۳۰۰ میلیون تومان همراه با تخصیص ۱۸۰ میلیون وام اشتغال روستایی هزینه شده است.

وی افزود: در روستای کبوترخان رفسنجان همچنین یک سالن ورزشی بدنسازی با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیون تومانی بخش خصوصی و با مساحت ۴۰۰ متر مربع افتتاح شد. مجموعه تفریحی امام رضا(ع) کبوترخان نیز که با زیربنای ۱۰ هزار متر مربع و اعتبار ۲۵۰ میلیون تومانی احداث شده است، مورد بهره برداری قرار گرفت.

بخشدار مرکزی رفسنجان با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شورای اسلامی و دهیاری محمد آباد میثم گفت:  این ساختمان با زیربنای ۱۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان احداث شده است.

بخشی ادامه داد: امروز یک واحد گلخانه آلوورا و خیار سبز در روستای علی آباد انقلاب رفسنجان نیز با مساحت ۴۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

وی به کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی در روستای محمد آباد میثم رفسنجان اشاره و عنوان کرد: در دومین از هفته دولت همچنین کلنگ احداث پارک یخدان در روستای عباس آباد حاجی رفسنجان به زمین زده شد. قرار است این پارک در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان احداث شود.

بخشدار مرکزی رفسنجان اظهار کرد: پروژه زیر سازی و آسفالت علی آباد مفت آباد به طول ۱۲ هزار متر مربع و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و پروژه زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت معابر روستای عبدالله آباد رفسنجان با مساحت ۱۵ هزار متر مربع و ۶۵۰ میلیون  تومان اعتبار از دیگر طرح‌های مورد بهره برداری در دومین روز از هفته دولت در رفسنجان بودند.

بخشی عنوان کرد: امروز همچنین پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستای ۱۲ امام منطقه خنامان با مساحت ۴۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۱۷۰ میلیون تومان و روکش آسفالت معابر روستایی منطقه خنامان به متراژ 10 هزار مترمربع و با اعتبار ۲۵۵ میلیون تومان افتتاح شدند.

به گزارش ایسنا، مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان صبح امروز در بدر ورود به روستای خنامان، به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: