• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-1590-5
  • خبرنگار : 26
  • منبع خبر : دریافتی

در هفته دولت؛

‍ ۱۹۰ طرح عمرانی و اقتصادی در جیرفت افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

فرماندار جیرفت گفت: همزمان با هفته دولت ۱۹۰ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۳۲۴ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر،
ابوذر عطاپور در حاشیه آیین بهره برداری از طرح های عمرانی و اقتصادی بخش جبالبارز شمالی با اعلام این خبر و با بیان اینکه از این طرح ها، ۱۶۰ پروژه افتتاح و ۲۳ پروژه دیگر کلنگ زنی می شود ادامه داد: پروژه راه روستایی پنگوئیه بخش جبالبارز به طول پنج کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان، امروز به بهره برداری رسید.

وی به افتتاح طرح تامین آب آشامیدنی روستای بادام بخش جبالبارز با حضور امام جمعه این بخش اشاره کرد و گفت: دولت تمام تلاش خود را برای تامین زیرساخت ها بویژه در مناطق روستایی انجام می دهد تا از مهاجرت روستاییان به شهر جلوگیری کند.

عطاپور با اشاره به اینکه در منطقه جبالبارز ۱۵ کیلومتر راه روستایی آماده بهره برداری است که با افتتاح این راه ها بیش از ۸۰۰ خانوار از راه آسفالته مناسب بهره مند می شوند اظهار کرد: از دیگر پروژه هایی که امروز به بهره برداری رسید پروژه آب و فاضلاب روستایی، روستای بادام بود.

وی اضافه کرد: در این پروژه با حفر یک حلقه چاه و برقی کردن آن، ساخت و تجهیر یک باب موتور خانه، ساخت مخزن ۲۰۰ متر مکعبی، خرید و اجرای لوله گذاری به طول هشت هزار و ۷۰۰ متر، اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده که با بهره برداری از آن ۲۸۱ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.

فرماندار جیرفت با اشاره به اینکه در هفته دولت با بهره برداری از ۲۲ طرح آبرسانی روستایی، یکهزار و ۸۰۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند افزود: در پروژه های آب رسانی  بیش از ۵۰ کیلومتر لوله گذاری و حفر پنج حلقه چاه و ساخت پنج باب مخزن ذخیره ای به حجم ۹۰۰ متر مکعب، تجهیز و برقی کردن پنج حلقه چاه و نصب پنج موتورخانه صورت گرفته است.

عطاپور عنوان کرد: در ادامه افتتاح پروژه های هفته دولت در بخش جبالبارز شمالی یک مجتمع بوم گردی با اعتبار ۹۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: