• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مجتمع رسیدگی به جرائم اقتصادی در کرمان کلنگ‌زنی شد

مجتمع قضائی رسیدگی ویژه جرائم اقتصادی با حضور استاندار، رئیس کل دادگستری استان و شهردار کرمان صبح امروز همزمان با دومین روز از هفته دولت کلنگ زنی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدجواد فدایی" استاندار کرمان در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجائی با تشکر از دادگستری که به فکر توسعه ابزارها، امکانات و تسریع مسائل مردم است، اظهار کرد: بهره برداری این مجتمع  کمک می کند تا به پرونده ها سریع تر رسیدگی شود.

وی افزود :امیداریم این مجتمع طی مدت یک سال به بهره برداری برسد تا مردم بتوانند بهتر از ظرفیت دستگاه قضا استفاده کنند و ما نیز در استانداری تا جایی که امکاناتمان اجازه دهد، از این پروژه حمایت خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، "یداله موحد" رییس کل دادگستری استان کرمان نیز در این مراسم گفت: یکی از ساختارهای مصوب در دو سال گذشته مجتمع جرائم اقتصادی بود، اما تا امروز زمین آن تامین نشده بود که با پیگیری ها و حمایت های استاندار این زمین برای احداث مجتمع رسیدگی به جرائم اقتصادی اختصاص یافت.
 
وی افزود: پرونده های قاچاق کالا، رشوه، اختلاس و کلاهبرداری در این مجتمع رسیدگی خواهد شد.
 
به گزارش ایسنا، مجتمع رسیدگی به جرائم اقتصادی کرمان در زمین به مساحت ۱۰ هزار متر مربع احداث خواهد شد که یک هزار و ۷۰۰ متر ساختمان اصلی و ۴۰۰ متر ساختمان های جنبی آن خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: