• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-1390-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

بخشدار مرکزی رفسنجان:

آب‌رسانی به روستاهای بخش مرکزی رفسنجان در فصل تابستان با ۱۳۰ تانکر

بخشدار مرکزی رفسنجان به مشکل کمبود آب آشامیدنی در ابتدای فصل تابستان در روستاهای این بخش اشاره و بیان کرد: روستاهای زیادی در بخش مرکزی رفسنجان مشکلات فراوانی در این خصوص داشتند و تاکنون ۱۳۰ تانکر آب به روستاها رساندیم و خانه به خانه آب توزیع کردیم و هنوز مشکلات آب روستاها را با تانکر برطرف می‌کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مصطفی بخشی عصر امروز دوم شهریور ماه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: ۲۳ غرفه صنایع دستی و غذایی را روز گذشته جشنواره غذاهای سنتی در روستای گردشگری اودرج داشتیم و این جشنواره با حضور ۱۲۰ ورزشکار در هفت رشته ورزشی برگزار شد.

بخشدار مرکزی رفسنجان ادامه داد: در هفته دولت ۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال در بخش مرکزی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که شامل زیرسازی، آسفالت و جدولگذاری معابر، احداث بوستان روستایی، سالن ورزشی، پارک تفریحی و...می باشند.

بخشی به مشکل کمبود آب آشامیدنی در ابتدای فصل تابستان در روستاهای این بخش اشاره و بیان کرد: روستاهای زیادی در بخش مرکزی رفسنجان مشکلات فراوانی در این خصوص داشتند و تاکنون ۱۳۰ تانکر آب به روستاها رساندیم و خانه به خانه آب توزیع کردیم و هنوز مشکلات آب روستاها را با تانکر برطرف می‌کنیم.

وی تأکید کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی برای سال آینده از همین امروز برنامه‌ریزی کند تا مشکلات امسال را در این روستاها نداشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: