• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-790-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

افتتاح بیش از ۱۳ میلیارد تومان پروژه‌ در شهرستان شهربابک در اولین روز هفته دولت

در نخستین روز از هفته دولت، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در سفر به شهرستان شهربابک، طرح‌های تامین روشنایی، جهاد کشاورزی و بازسازی شبکه آب شهربابک را با اعتباری بیش از 13 میلیارد تومان افتتاح کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان دوم شهریور ماه و همزمان با نخستین روز از هفته دولت، جهت افتتاح چند پروژه به شهرستان شهربابک سفر کرد.

معاون عمرانی استاندار کرمان در ابتدای سفر امروز خود، طرح روشنایی بلوار امام رضا (ع) شهربابک را به نمایندگی از 24 پروژه قابل افتتاح شرکت توزیع برق در شهرستان شهربابک جمعا به مبلغ 5 میلیارد و 457 میلیون تومان افتتاح کرد.

برای روشنایی بلوار امام رضا (ع) 517 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که شامل احداث 230 متر شبکه فشار متوسط، 2 هزار و 30 متر شبکه فشار ضعیف و دو دستگاه ترانسفورماتور می‌باشد.

همچنین با حضور معاون عمرانی استاندار کرمان 11 پروژه جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک با اعتبار 4 میلیارد و 600 میلیون تومان افتتاح گردید.

معاون عمرانی استاندار کرمان با افتتاح واحد بسته‌بندی آجیل و خشکبار شهربابک که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و آورده 600 میلیون تومانی بخش خصوصی راه‌اندازی شده و برای 9 نفر اشتغالزایی به همراه دارد، توجه به طراحی بسته‌بندی‌ها را جهت رونق بازار فروش تاکید کرد.

در ادامه سفر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان به شهرستان شهربابک، طرح بازسازی شبکه آب شهربابک، خورسند و خاتون‌آباد را به طول 17 کیلومتر و با اعتبار 3 میلیارد تومان و پروژه آبرسانی به شهرک شهید رجایی به طول سه کیلومتر و اعتبار یک میلیارد تومان افتتاح کرد.

با اجرای این طرح‌ها، مشکل افت فشار آب شهرک شهید رجایی و مناطق اطراف با جمعیت حدود یک هزار و 300 نفر برطرف شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان همچنین از باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس شهربابک که از سال سه سال گذشته عملیات ساخت آن متوقف مانده است، بازدید کرد.

آیت‌اللهی موسوی در جریان این بازدید با تاکید بر اینکه عملیات اجرایی پروژه باید سریعا دنبال شود، گفت: بلاتکلیف ماندن این پروژه، به هدر رفتن سرمایه است و لذا باید در اسرع وقت نسبت به تعیین پیمانکار جدید اقدام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: