• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس اداره تعزیرات شهرستان رفسنجان معرفی شد

در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان رئیس اداره تعزیرات حکومتی رفسنجان بعد از بیش از یکسال از نبود مسئول در این اداره، توسط مدیرکل این نهاد معرفی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان ظهر امروز دوم شهریور ماه با اشاره به تاریخچه تأسیس سازمان تعزیرات حکومتی در کشور از سال ۷۳ اظهار کرد: این نهاد تشکیلات نوپایی است که برای رسیدگی به تخلفات ایجاد شده اما هنوز پس از ۲۵ سال با کمبود نیروی انسانی مواجه‌ایم که این امر در رفسنجان موجب شد یک سال و چندماه مسئول تعزیرات نداشته باشیم.

ارسلان میری افزود: اگرچه تعزیرات در بدنه وزارت دادگستری است اما کارمان در حوزه قضائی است و علاوه بر رسیدگی به تخلفات اصناف می‌توانیم به قصور دستگاه‌های دولتی هم ورود کنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان جامعه اصناف را شریف دانست که جزء متخلفان اقتصادی به شمار نمی‌روند و ادامه داد: اصناف رفسنجان با وجود همکاری  بزرگان صنوف کمترین تخلفات تعزیراتی را دارند.

میری تصریح کرد: در بحث قاچاق کالاها از جمله دارو، درمان و بهداشت و سایر قاچاق‌های سازمان‌یافته نظارت به نحو احسن صورت نمی‌گیرد باید تلاش شود بستر برای جرم و تخلف فراهم نشود.

میری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جا به جایی رؤسای شعب تابع ضوابط است از امروز آقای ایران‌پور به طور رسمی مسئولیت تعزیرات رفسنجان را عهده‌دار خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: