• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 986-490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد:

وارد مدار شدن 600 نیروگاه در رفسنجان برای مددجویان کمیته امداد/در کمیته امداد وارد هیچ حاشیه‌ای نمی‌شویم

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: تا پایان امسال ۶۰۰ نیروگاه خورشیدی کیلووات برای مددجویان در رفسنجان وارد مدار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، یحیی صادقی ظهر امروز دوم شهریور ماه در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان با تبریک هفته دولت اظهار کرد: دستگاه‌ها در جهت گره‌گشایی از خانواده‌های مددجو کارهای اساسی کنند زیرا وجود چهار هزار مددجو زیبنده رفسنجان نیست.

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در رفسنجان وجود دارد از جمله املاک رفیعی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان می‌توانیم رفسنجان را به عنوان شهری بدون مددجو معرفی کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان با اشاره به اینکه ۱۱۷ درصد جذب اعتبارات تبصره ۱۶ توسط کمیته امداد استان صورت گرفته ادامه داد: ایجاد شغل در مناطق محروم برای محرومان کار سختی است اما این اتفاق در استان کرمان افتاد.

صادقی خاطرنشان کرد: برای شهرستان رفسنجان برنامه ویژه داریم یکی از اقدامات پیش رو این است که تا پایان سال ۶۰۰ نیروگاه ۵ کیلووات برای مددجویان این شهرستان وارد مدار می شود و در استان کرمان تاکنون ۷۲۰ نیروگاه وارد مدار شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان با اشاره به سوددهی نیروگاه‌ها آن را هم در اقتصاد مقاومتی و هم تولید ملی مهم دانست و افزود: دولت تضمین ۲۰ ساله داده که برق را خریداری کند.

صادقی خاطرنشان کرد: در کمیته امداد وارد هیچ حواشی نمی‌شویم و خدمت به محرومان مد نظر ماست و در این رابطه سال ۹۷ استان کرمان به عنوان نمونه در ایجاد بیشترین اشتغال معرفی شد.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه، حسین فداکار داورانی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد رفسنجان معرفی شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: