• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-484-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم شرق استان کرمان در خانه ملت:

نگاه دولت؛ نگاه توسعه گرایانه و آینده‌نگر به شرق استان کرمان است

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی با تشکر از حمایت استاندار کرمان از پروژه های شرق استان و سرمایه گذاران گفت: نگاه دولت نگاه توسعه گرایانه و آینده نگر به شرق استان کرمان است زیرا این منطقه روی اقیانوسی از ثروت در زمینه های مختلف قرار دارد اما نیاز به چابکی کار و رفع موانع تولید داریم که با اقدام در این زمینه ها می توان شرق را به عنوان پایلوت رشد و توسعه در کشور مطرح کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حبیب‌اله نیکزادی‌پناه" صبح امروز دوم شهریورماه در مراسم افتتاح پروژه های کارخانه فرآوری شمش روی و معدن خان خاتون شهرستان بم به مناسبت هفته دولت با اشاره به همراهی مردم شرق استان کرمان با دولت اظهار کرد: ما هر چه داریم از شهداء داریم و باید ادامه دهنده راه شهدا نیز باشیم.

وی افزود: علی رغم دریای متلاطم خشم و خشونت در اطراف کشور، ما با امنیت کامل کارهای خوبی را برای آیندگان رقم می زنیم و این در نتیجه عزتی است که شهدا به ما داده و نتیجه درایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش مدیران در سطح کشور است.

نیکزادی با اشاره به پیگیری ها و کارگشایی های استاندار کرمان در کارها افزود: توسعه و امنیت دو بال هستند که باید حفظ شود و بحمدلله با وجود جوانان سختکوش این مرز و بوم این اتفاقات دارد رخ می دهد.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جوانان شرق استان کرمان به دنبال کار، تلاش، کارآفرینی و توسعه هستند و مسولان در هر سه قوه باید زمینه را برای کار و سرمایه گذاری آماده کرده و موانع پیش روی تولید را برداریم که در این صورت سرمایه گذاران زیادی داریم.

وی افزود: چیزی که دست و بال سرمایه گذاران و جوانان علاقمند را بسته، موانع مسیر راه است که عمدتا در سیستم اداری است و باید برای آن فکری کرد.

نیکزادی در ادامه گفت: مدیران شهرستان های شرقی استان کرمان از جوان ترین مدیران استان هستند که با همین جوانان جنبشی از کار و تلاش در منطقه آغاز شده که نسبت به گذشته بی نظیر است.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی مردم همه زیرساخت ها را دارند و شکوفایی را در نقاط مختلف می بینیم که باید در همه نقاط کشور تسری پیدا کند.

نیکزادی با تشکر از حمایت استاندار کرمان از پروژه های شرق استان و سرمایه گذاران گفت: نگاه دولت نگاه توسعه گرایانه و آینده نگر به شرق استان کرمان است زیرا این منطقه روی اقیانوسی از ثروت در زمینه های مختلف قرار دارد اما نیاز به چابکی کار و رفع موانع تولید داریم که با اقدام در این زمینه ها می توان شرق را به عنوان پایلوت رشد و توسعه در کشور مطرح کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: