• چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-4487-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

آخرین وضعیت آمادگی استان کرمان برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی از زبان مدیرکل ارشاد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: تاکنون سه جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره با حضور اعضای شورا و معاون هنری وزیر ارشاد و مسئولان استانی برگزار شده که در آخرین جلسه این شورا،  از نسخه آزمایشی سایت اطلاع‌رسانی جشنواره موسیقی نواحی ایران رونمایی شد و اطلاع‌رسانی درباره جشنواره دوازدهم به طور رسمی از ابتدای شهریورماه امسال آغاز خواهد شد.

"محمدرضا علیزاده" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
درباره آمادگی استان کرمان برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی اظهار کرد: دوازدهمین دوره جشنواره موسیقی نواحی ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه امسال و در آستانه هفته وحدت در کرمان برگزار خواهد شد.

 وی افزود: تاکنون سه جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره با حضور اعضای شورا و معاون هنری وزیر ارشاد و مسئولان استانی برگزار شده که در آخرین جلسه این شورا،  از نسخه آزمایشی سایت اطلاع‌رسانی جشنواره موسیقی نواحی ایران رونمایی شد و اطلاع‌رسانی درباره جشنواره دوازدهم به طور رسمی از ابتدای شهریورماه امسال آغاز خواهد شد.

علیزاده تصریح کرد: تفاوت دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی با سال های قبل این است که همه حوزه های مرتبط با حوزه موسیقی استان در حال برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره هستند و امیدواریم جشنواره با کیفیت خوبی برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه جشنواره موسیقی نواحی در دوره های قبل با موضوعات مشخص برگزار و تلاش شده هر سال در راستای ارتقاء کیفیت گام هایی برداشته شود افزود: در جشنواره های قبل و دوره جدید بخش های پژوهشی، حضور پیشکسوتان و بخش های تخصصی را دنبال کرده ایم.

علیزاده اظهار کرد: جشنواره موسیقی نواحی گام مهم و موثری در پاسداشت این موسیقی و بزرگان این عرصه و حفظ و احیاء موسیقی نواحی است که این موسیقی برخاسته از فرهنگ اصیل ایرانی و دینی ماست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: