• دوشنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 985-3987-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل سابق اوقاف استان کرمان:

یک‌هفتم رقبات استان در 14 ماه گذشته سنددار شدند/باید اصول محور و هدف محور باشیم

مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به 14 ماه فعالیت در استان کرمان گفت: 8 هزار و 200 رقبه موقوفات در 14 ماه گذشته سند دار شده که بیش از یک هفتم رقبات استان را شامل می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"اسماعیل تدینی" صبح امروز 28 مردادماه در مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف استان کرمان اظهار کرد: اعتقاد راسخ داریم که همه دوستداران انقلاب و علماء شب و روز کار می کنند تا انقلاب به ثمر بنشیند و حال که به ثمر نشسته هر کدام از ما وظیفه داریم در هر مسئولیتی همه تلاش خود را به کار بگیریم.

وی افزود: مهم این است نماینده ولی فقیه چه دستوری بدهند و هر جا باشد با عشق و علاقه می روم و کار را انجام می دهم.

تدینی در ادامه با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه اصول، ارزش ها و اهداف والایی دارد و در گام دوم انقلاب با روحیه جهادی و انقلابی باید این مسیر ادامه پیدا کند و اگر این روحیه نبود بعد از امام انقلاب عقب می ماند بیان کرد: در جاهایی مسئولان عقب مانده اند اما مردم چون هدف محور بودند، مسئولان را کنار زده و راه درست را رفته اند لذا باید اهداف را دنبال کرده و اصول محور و هدف محور باشیم.

مدیرکل سابق اوقاف استان کرمان با اشاره به 14 ماه فعالیت در استان کرمان گفت: 8 هزار و 200 رقبه موقوفات در 14 ماه گذشته سند دار شده که بیش از یک هفتم رقبات استان را شامل می شود.

تدینی با بیان اینکه علی رغم مشکلات اقتصادی عواید موقوفات 15 درصد افزایش پیدا کرده و در 14 ماه گذشته 122 رای به نفع موقوفات صادر شده که یک مورد آن 50 میلیارد تومان ارزش داشته است  اظهار کرد: 150 وقف جدید در این مدت در استان ثبت و یک هزار و 23 مبلّغ از قم و بومی استان به نقاط محروم و بقاع متبرکه اعزام شده است.

وی بیان کرد: بهسازی ادارات شهرستان و نواحی یک و دو اوقاف، تبدیل وضعیت 14 نفر از همکاران از قراردادی به پیمانی و رسمی و ... از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مدت بوده است.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: