• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-9714-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

رسانه‌ای ارزشمند است که دارای قدرت تجزیه و تحلیل و نگاه عدالت‌محور باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: فهم و درک ما مرهون شنیدن و گفتن و بیان است و این ابزار زمانی ازش دارند که در اختیار عقل و تحلیل و تجزیه با نگاه عدالت محور قرار بگیرند و آن وقت رسانه رسانه ای ارزشمند و ارزشی و در پیشگاه خدا عزیز و مورد تکریم خواهد بود و می شود به آن رسانه هم سوگند خورد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت‌الاسلام و المسلمین"حسن علیدادی سلیمانی" عصر امروز 26 مردادماه در مراسم اختتامیه دومین جشنواره رسانه های برتر استان کرمان (قلم و عدالت) با حضور رییس مرکز رسانه قوه قضائیه با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور اظهار کرد: اینکه خداوند به قلم قسم می خورد نکته مهمش قسم بعدی است، "ما یسطرون" قلم را جهت می دهد لذا آنچه که نوشته می شود مهم است آن نوشته ای که جهت خاص داشته باشد ارزش دارد نه هر نوشته ای. نوشته ای که علم، فهم، درک و اطلاعات آدمی را افزایش دهد.

وی افزود: خداوند به گونه ای ما را خلق کرده که همه اطلاعاتی که می توانیم بگیریم تا درک و فهم ما بالا برود را یا باید ببینیم یا بشنویم و دیداری یا شنیداری است.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه هر اطلاعاتی ارزشمند نیست، تصریح کرد: خداوند یک میزان را برای آدمی قرار داده که آن قدرت تحلیل و تجزیه است و هر زمان اطلاعاتی در اختیار ما قرار می گیرد، باید تحلیل کنیم تا بفهمیم کدام اطلاعات ارزشمند و درست است.

امام جمعه کرمان بیان کرد: فهم و درک ما مرهون شنیدن و گفتن و بیان است و این ابزار زمانی ازش دارند که در اختیار عقل و تحلیل و تجزیه با نگاه عدالت محور قرار بگیرند و آن وقت رسانه رسانه ای ارزشمند و ارزشی و در پیشگاه خدا عزیز و مورد تکریم خواهد بود و می شود به آن رسانه هم سوگند خورد.

وی در پایان خطاب به اصحاب رسانه عنوان کرد: امیدوارم واقعیت‌ها و حقیقت‌ها را بدون کم و کاست با نگاه عدالت محوری و بدون دخالت دادن حب و بغض ناصواب در آن، منتقل کنید و مخاطب خود را در اختیار گرفته و در هدایت جامعه به سمت خوبی ها هر روز نقش پررنگ تری داشته باشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: