• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-9214-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

عملکرد کمیته امداد موجب اعتماد مردم به این نهاد انقلابی شده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به نقش رسانه ها در فرهنگسازی افزود: عملکرد کمیته امداد گویای این فرهنگسازی است و خروجی کار، اعتماد مردم به این نهاد انقلابی و موثر است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا علیزاده" امروز 26 مردادماه در نشست هم‌اندیشی مدیرکل کمیته امداد با اصحاب رسانه اظهار کرد: کمیته امداد بهترین واسطه خیر بین خیّران و محرومان و نیازمندان است و این رسالت را به خوبی انجام می دهد که امروز مردم با اعتماد به این نهاد کمک می کنند و مطمئن هستند به دست نیازمندان واقعی می رسد.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در فرهنگسازی افزود: عملکرد کمیته امداد گویای این فرهنگسازی است و خروجی کار، اعتماد مردم به این نهاد انقلابی و موثر است.

علیزاده تصریح کرد: رسانه نقش مهم و موثری در گفتمان سازی و فرهنگسازی دارد و اگر قرار است با برنامه ریزی به نقطه ای برسیم که تعداد محرومان و مددجویان کمیته امداد در استان و کشور به حداقل برسد، نیاز به همت و همراهی اقشار مختلف مردم و خیّران دارد و در این زمینه نقش رسانه ها بسیار مهم است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بیان کرد: کمیته امداد با استفاده از ظرفیت های فرهنگی هنری و نمایشگاهی در طول سال برای تبیین اهداف، وظایف و کارکردهای این نهاد برنامه های مختلفی برگزار می کند که این موارد نیز نقش مهمی در فرهنگسازیِ کمک و انفاق به نیازمندان دارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: