• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-9114-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

102 هزار خانواده در استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد هستند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: بیش از 102 هزار خانواده در استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که 67 درصد از این جمعیت، بانوان سرپرست خانوار هستند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" امروز 26 مردادماه در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه در جهت کمک به محرومیت‌زدایی اظهار کرد: کمیته امداد یک مجموعه گسترده با یک بار سنگین و مسئولیت بسیار زیاد است که اگر همراهی و همدلی همه آحاد جامعه و به ویژه اصحاب رسانه نباشد، شاید خیلی از توفیقات را کسب نکرده و نمی کنیم.

وی افزود: در شرایط اقتصادی کنونی جامعه، عمده ترین مشکل برای اقشار محروم و جامعه هدف ما ایجاد می شود و شرایط خیلی سخت است.

صادقی تصریح کرد: بیش از 102 هزار خانواده در استان کرمان تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که 67 درصد از این جمعیت، بانوان سرپرست خانوار هستند و مناطق محروم استان نیز شرایط خاصی دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به عملکرد کمیته امداد در ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد بیان کرد: ایجاد شغل کار سختی است و در این زمینه نیاز به همراهی، همکفری و همکاری اصحاب رسانه داریم.

وی افزود: ظرفیت های زیادی در کرمان وجود دارد و در سال گذشته گلخانههای زیادی در جنوب استان ایجاد کردیم و سعی شده به سمت مشاغل جدید برویم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: