• پنجشنبه ۲۴ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-6784-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

زاهدی در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی عنوان کرد:

افزایش 48 درصدی مالیات کمر استان کرمان را می‌شکند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 48 درصد به مالیات استان کرمان اضافه شده که با این کار کمر استان می شکند و تاجران و بازاریان خرد ما بیچاره می شوند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدمهدی زاهدی" امروز 24 مردادماه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با محوریت مشکلات زغالسنگ با اشاره به قانون معافیت مالیات مستقیم و مشکلات معادن زغال در این زمینه اظهار کرد: برخی مالیات هایی که در استان کرمان گرفته می شود، درست نیست.

وی افزود: امسال 48 درصد به مالیات استان کرمان اضافه شده که با این کار کمر استان می شکند و تاجران و بازاریان خرد ما بیچاره می شوند.

زاهدی با اشاره به اینکه افزایش مالیات استان کرمان پالس منفی را به همراه خواهد داشت، تصریح کرد: ما اعتراض کرده و در این زمینه به وزیر و رییس جمهور نامه داده ایم و استان باید این مسئله را پیگیری کند.

به گزارش ایسنا، "مهدی حسینی نژاد" رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز در این جلسه گفت: سال ها مشکل زغال حل نشده و اگر با استفاده از ظرفیت شورای معادن استان بتوانیم کار را دنبال کنیم زودتر می توانیم مسئله را حل کنیم و شاید این امکان باشد از محل حقوق دولتی بحث چهار درصد حق بیمه را حساب کنیم.

گفتنی است: در این جلسه درباره مسائل مربوط به حق بیمه 4 درصد مشاغل سخت و زیان آور در معادن زغالسنگ استان کرمان، پیگیری پرداخت بدهی ذوب آهن اصفهان به زغالسنگ کرمان، مشکلات معادن در زمینه قانون معافیت مالیات های مستقیم و ... بحث و تصمیم گیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: