• چهارشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-5084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیر شعب بانک مسکن کرمان اعلام کرد:

رتبه برتر استان کرمان در دو سال گذشته در پرداخت تسهیلات مسکن

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان گفت: استان کرمان در دو سال گذشته درپرداخت تسهیلات مسکن رتبه برتر را داشته و در اشتغال زایی و اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مورد تقدیر واقع شده ایم که نتیجه تلاش همکاران ما در سطح استان است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین حاجی پور" امروز ۱۶ مردادماه در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: در شرایط فعلی اقتصادی مردم تحت فشار هستند و اصحاب رسانه مسئولیت سنگینی دارند تا نگرانی که ممکن است بین مردم ایجاد شود را کاهش بدهند.

وی افزود: دشمن تلاش می کند به نظام ضربه بزند و در جنگ اقتصادی خبرنگاران باید موضوعات را دقیق اطلاع رسانی کنند، زیرا دشمن به دنبال استقاده از تنش هاست.

حاجی پور عنوان کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا از این شرایط عبور کنیم و تحلیلگران نوید می دهند در سال های آینده فشار از روی مردم برداشته شود.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان در ادامه بیان کرد: بانک مسکن یک بانک دولتیِ تخصصی و توسعه ای است که در راستای بخش مسکن فعالیت می کند.

وی گفت: در حوزه مسکن نیاز به ارز و منابع خارج از کشور نداریم و هر سرپناهی که ایجاد می شود، مزیت های زیادی از جمله ایجاد شغل، صاحبخانه شدن اقشار متوسط و ... دارد.

حاجی پور افزود: براساس نظر کارشناسان ۱۲۰ شغل مستقیم با بخش مسکن مرتبط است.

وی تصریح کرد: استان کرمان در دو سال گذشته درپرداخت تسهیلات مسکن رتبه برتر را داشته و در اشتغال زایی و اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مورد تقدیر واقع شده ایم که نتیجه تلاش همکاران ما در سطح استان است.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمان در ادامه درباره وضعیت مسکن مهر در استان بیان کرد: امسال در مسکن مهر حرکتی آغاز شده و گشایش صورت گرفته و براساس دستور وزیر تا پایان امسال باید مسکن مهر جمع شود و امیدواریم بتوانیم قدری از مشکلات این بخش را حل کنیم.

وی افزود: چند پروژه شامل 800 واحد که مدت ها معطل بود تعیین تکلیف شده و پروژه های بالای ۷۰ درصد را با تسهیلات متمم تکمیل می کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: