• جمعه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-3284-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

رییس اتاق اصناف کرمان در گفت‌وگو با ایسنا:

قیمت واحد 12500 تومانی مرغ زمانی عملی می‌شود که در همه استان‌ها اجرایی شود

رییس اتاق اصناف کرمان گفت: قیمت واحد 12500 تومانی مرغ زمانی عملی می‌شود که در همه استان ها اجرایی شود و ما سوال کرده و حتی افرادی مراجعه کرده اند و می دانیم در استان یزد هم قیمت مرغ بالای ۱۴ هزار تومان و یا در استان اصفهان نیز قیمت مرغ ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیست.

"یوسف جعفری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
درباره قیمت مرغ اظهار کرد: متاسفانه در سطح کشوری قیمت هر کیلوگرم مرغ را ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام می‌کنند اما بررسی نمی کنند که این قیمت در استان های کشور اجرا نمی شود.

وی افزود: این قیمت واحد زمانی عملی می‌شود که در همه استان ها اجرایی شود و ما سوال کرده و حتی افرادی مراجعه کرده اند و می دانیم در استان یزد هم قیمت مرغ بالای ۱۴ هزار تومان و یا در استان اصفهان نیز قیمت مرغ ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیست.

جعفری تصریح کرد: تولید و کشتار مرغ زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی است و مرغی که کشتار شده، گران به دست واحد توزیعی می رسد و به تبع آن به دست مصرف کننده نیز با قیمت بالایی، خواهد رسید

رییس اتاق اصناف کرمان با تاکید براینکه باید در تولید و کشتار نرخ کنترل شود تا واحد صنفی بتواند با سود کم به دست مشتری برساند، گفت: سود خرده فروشی واحدهای صنفی ۱۹ درصد بوده در حالی که واحدهای ما بین ۳ تا ۵ درصد  سود می گیرند.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: