• یکشنبه ۳۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-3890-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور خبر داد:

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در سال جاری

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور از تخصیص ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی از سوی این صندوق در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،" نورالله زاده" ظهر امروز 30 تیر ماه در حاشیه افتتاح طرح‌های صندوق کارآفرینی امید در رفسنجان اظهار کرد: هدف از سفر به رفسنجان افتتاح طرح‌های این صندوق و پایش طرح‌های مورد هدف است.

وی افزود: برای آشنایی با ظرفیت مناطق به استان کرمان سفر کردیم و در رفسنجان کارهای خیلی خوبی انجام شده که برای توسعه آن برنامه‌ریزی می‌شود و بررسی می‌کنیم که کارهای دیگری در رفسنجان انجام شود.

وی با بیان اینکه طرح‌های مورد حمایت ما به ظرفیت توسعه اشتغال کمک می‌کند، تصریح کرد: اولویت ما توسعه مناطق روستایی است و امسال با هماهنگی با وزارت ورزش و جوانان در صدد هستیم جوانان را بیشتر مورد حمایت قرار دهیم حمایت از طرح‌هایی که سرمایه‌گذاری کم اشتغال بالایی داشته باشند از اهداف ما هستند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور خاطرنشان کرد: برای استان کرمان در سال جاری ۱۱۰ میلیارد تومان برای مشاغل روستایی در نظر گرفته شده است.

نورالله‌زاده عنوان کرد: سال گذشته یک هزار میلیارد تومان برای مشاغل روستایی در کل کشور اختصاص یافت که امسال این مبلغ به دو برابر افزایش یافته و ۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال روستایی تسهیلات در نظر گرفته شده است.

اختصاص 8 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل روستایی در رفسنجان

مدیر صندوق کارآفرینی امید رفسنجان نیز از اختصاص هشت میلیارد تومان تسهیلات مشاغل روستایی در رفسنجان خبر داد و گفت: هفت میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان پرداخت شده که از ۴۰ میلیون تا یک میلیارد تومان مبالغ آن بوده است.

رضابیگی با اشاره به اینکه امسال دو میلیاردتومان دیگر می‌توانیم جذب کنیم، بیان کرد: ۶۰ درصد تسهیلات برای دامداری بوده و مابقی واحدهای تولیدی صنعتی، خدماتی، میراث فرهنگی و سفالگری بوده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: