• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 984-3190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

پیگیری استاندار کرمان بر رفع مشکلات شهری انار

استاندار کرمان با اشاره به قرار گرفتن شهر انار در ورودی استان کرمان و قرار گرفتن آن در مسیر ترانزیتی جاده کرمان- یزد، بر رفع مشکلات شهری انار تأکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمدجواد فدایی ظهر امروز 26 تیر ماه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان انار اظهار کرد: شهرستان انار در جاده ترانزیتی کرمان - یزد قرار دارد و از این نظر حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: برای تکمیل آسفالت معابر انار از طریق سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور پیگیری شده و قیر مورد نیاز تامین می شود.

وی با بیان این مطلب که آتش نشانی شهرداری انار برای پوشش حوادث جاده ای نیاز به ماشین آلات و تجهیزات مناسب دارد، خاطرنشان کرد: سازمان شهرداری و دهیاری های کشور اعتبارات خرید ماشین آلات آتش نشانی را تامین کند.

استاندار کرمان عنوان کرد: برای تکمیل تقاطع غیر همسطح ورودی انار با پیگیری فرماندار از سازمان مدیریت و برنامه ریزی مساعدت شود که مس به معین اقتصادی منطقه کمک کند.

فدایی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرداری انار برای ایجاد طرح های شهری به زمین معوض نیاز دارد با پیگیری مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان و برگزاری نشستی با مسئولان این شهرستان مشکل رفع خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات حوزه میراث فرهنگی در این شهرستان یادآور شد: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به شهرستان انار سفر می کند و برای قلعه تاریخی و سایر آثار تاریخی این منطقه برنامه مرمت و بهره برداری با سرمایه گذاری بخش خصوصی پیگیری خواهد کرد.

استاندار کرمان همچنین تصریح کرد: برای فعال شدن اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان انار با توجه به نداشتن مجوز استخدامی جدید، فردی از دیگر ادارات به این اداره منتقل شود.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مهدی جمال نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری و دهیاری های کشور در تماس تلفنی قول تامین اعتبار مورد نیاز برای خریداری خودروی آتش نشانی انار را اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: