• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-5784-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

هر هفته دو پروژه در روستاهای سیرجان و بردسیر به بهره برداری خواهد رسید

نماینده ی سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور اظهار کرد: خواستار تسریع در روند خدمت رسانی به روستائیان و همکاری بیشتر بنیاد مسکن با شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران و بخشداران شده‌ام.

"شهباز حسن‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به نشست خود با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: باتوجه به مشارکت و همکاری بالای مردم روستاهای سیرجان و بردسیر با بنیاد مسکن، لذا درخواست آسفالت ۵۰ روستایی که بیشترین همکاری را با بنیاد مسکن داشته‌اند، دادم که این موضوع مورد موافقت معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به تفاهمنامه‌ای که با بنیاد مسکن کشور صورت گرفته است در صورت عمل به وعده ی مساعدت و همکاری از سوی بنیاد مسکن کشور تا پایان سال جاری هر هفته ۲ پروژه عمرانی در روستاهای سیرجان و بردسیر به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به وضعیت واگذاری زمین در سیرجان و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت اشاره کرد و عنوان کرد: با توجه به پیگیری‌های مکرر این مشکل متاسفانه هنوز به قوت خود باقیست و باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود؛ ضمن آنکه مقرر شد هیئتی از سوی بنیاد مسکن کشور جهت بررسی این موضوع به شهرستان‌های سیرجان و بردسیر اعزام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: