• چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-5584-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

نظام مبادلات پیمانکاری فرعی کرمان موفق عمل کرده است

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، دفتر نظام مبادلات پیمانکاری فرعی استان کرمان (Ispx) تا کنون توانسته نتایج قابل توجهی را بدست آورد و موفق عمل نماید که مجموعه اقدامات آن باعث رونق واحد های صنعتی خصوصا قطعه سازان در سطح استان و کشور شده است که برنامه ریزی در معاونت صنایع کوچک مبنی بر رشد بیش از پیش در سال جاری است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مجید غفاری" با اعلام این خبر گفت: این دفتر در کمتر از یک سال گذشته توانسته قطعه سازان مختلف خصوصا پیمانکاران در حوزه صنایع معدنی و سیمانی را در کنار هم جمع کند و با برگزاری تورهای صنعتی، بازدید از نمایشگاه‌های مرتبط، حضور در نمایشگاه‌های مرتبط و شرکت در دوره های آموزشی موجب توانمند شدن ذینفعان این نظام گردد.

وی در ادامه گفت: همین گروه تا کنون با برنامه ریزی های صورت گرفته و با یارانه شرکت شهرک‌ها در نمایشگاه تخصصی معدن کرمان غرفه مشترک داشته تا  بتواند ارتباط موثری با صنایع بزرگ معدنی استان و کشور برقرار کنند. همچنین در بحث تور های صنعتی نیز از صنایع استان مرکزی، اصفهان، یزد و صنایع بزرگ استان کرمان بازدید کردند که توانستند ارتباط موثری با کارفرماها ایجاد کنند و به میزان زیادی از خروج ارز از کشور جلوگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: