• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان خبر داد:

فعالیت 112 محیط‌بان در استان کرمان/ایجاد رونق در محیط زیست استان از سال گذشته

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان تعداد محیط بانان استان را ۱۱۲ نفر عنوان کرد و گفت: این تعداد نیرو با توجه به وسعت محیط زیستی استان کفایت نمی‌کند

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مرجان شاکری" در دیدار با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان به کمی و کاستی های مجموعه مدیریتی خود پرداخت و گفت: با پیگیری های استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سال گذشته رونقی را در محیط زیست استان‌ شاهد هستیم.

وی ادامه داد: در حوادثی که امسال برای محیط بانان استان رخ داد، حمایتهای استانداری مشهود بود و وجهه دیگری از محیط زیست را شاهدیم.

شاکری، محیط بانان را سربازانی دانست که در عین خدمات بسیار، دیده نمی شوند و گمنام هستند و افزود: حقوق دریافتی این نیروها متناسب با زحمت و مخاطراتی که تحمل می کنند نیست ضمن آنکه تعداد محیط بانان استان را ۱۱۲ نفر است که این تعداد نیرو با توجه به وسعت محیط زیستی استان کفایت نمی کند

به گزارش ایسنا معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان نیز در این دیدار با که حضور جمعی از محیط بانان استان بود، با اشاره به حساسیت های کاری این سازمان عنوان کرد: تا حدودی در جریان سختی های کار در محیط زیست هستیم و حساسیت های روی مجموعه محیط زیست و محیط بانی را درک می کنیم.

  آیت اللهی موسوی با اشاره به مخاطرات کار محیط بانان بیان کرد: برای احقاق حق محیط بانان آمادگی داریم تا موضوع را از طریق مجمع نمایندگان پیگیری کنیم که به شکل قانونی رفع شود و افزایش حقوق و ارتقای کارکرد نیرو ها را داشته باشیم.

وی بر کمک و حمایت از فعالیتها و نیروهای محیط زیستی تاکید کرد و افزود: مشکلات مالی در همه حوزه ها وجود دارد و باید برطرف شود، اما مجموعه محیط زیست به دلیل وسعت کار تحت فشار بیشتری است.

براساس این گزارش، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان در این دیدار با اهدای لوح تقدیری به امضای اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست از حمایت های معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در حوزه اعتلای محیط زیست قدردانی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: