• سه شنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-12514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

حضور غرفه آتش‌نشانی در نمایشگاه بزرگ جشنواره شهروندی تابستان کرمان

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از حضور غرفه آتش نشانی در نمایشگاه بزرگ جشنواره شهروندی تابستان کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،"علی عسکری" درجشنواره شهروندی تابستان کرمان گفت: این نمایشگاه در جشنواره شهروندی تابستان کرمان که به همت شهرداری کرمان در حال  برگزاری است، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان با محوریت آموزش‌های شهروندی و پیشگیری از حوادث برپا شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان با بیان اینکه لازم است سطح آگاهی شهروندان از خطرات و حوادث افزایش یابد؛ گفت: امکانات زندگی روزمره شهروندان با سرعت پیش میرود و این حوزه به نسبت توسعه، آسیب ها و فوایدی نیز به همراه دارد.

وی با اشاره به نمایش ماشین آلات و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از برگزاری کارگاه های  آموزشی برای شهروندان خبر داد و افزود: این کارگاه های آموزشی از قبیل ایمنی در منزل، طریقه استفاده صحیح از کپسول آتش نشانی، اطفاء حریق سیلندرهای گاز و نحوه مواجهه با مارهای سمی همه روزه با شروع کار نمایشگاه دایر می‌باشد.

این مقام مسئول افزود: سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی نقش موثری در کاهش حوادث و آگاه سازی جامعه با برگزاری دوره های آموزشی شهروندی دارد و لازم است شهروندان با حضور در این دوره ها به بهبود ایمنی و کاهش حوادث کمک کنند.

عسکری در پایان گفت: غرفه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با انجام مانور و مسابقات عملیاتی ورزشی ویژه آتش نشانان،  پخش کلیپ آموزشی برای کودکان، ثبت نام شهروندان در دورهای آموزشی همیار آتش نشان(آتش نشان داوطلب )به صورت رایگان و انجام مسابقه ایمنی و آتش نشانی به همراه اهداء جوایز به قید قرعه در بین شهروندان مورد توجه بازدید کننده گان واقع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: