• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-3087-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان خواستار شد:

برپایی نمایشگاه های آثار نماز در 2 پارک سطح شهر کرمان

استاندار کرمان بر برپایی نمایشگاه های آثار نماز در دو پارک سطح شهر کرمان تاکید کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه یک کار تخصصی است و لازم است یک گروه روی محتوای این موضوع کار کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "محمدجواد فدایی" امروز 23 تیرماه در جلسه شورای اقامه نماز استان کرمان اظهار کرد: در حوزه اقامه نماز کارهای موثر بسیار زیادی انجام شده و کارهای زیاد دیگری نیز قابلیت انجام دارد و امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده شاهد بهبود هر چه بیشتر اقامه نماز در جامعه باشیم.

وی در ادامه بر برپایی نمایشگاه های آثار نماز در دو پارک سطح شهر کرمان تاکید کرد و گفت: برگزاری نمایشگاه یک کار تخصصی است و لازم است یک گروه روی محتوای این موضوع کار کند.

فدایی تصریح کرد: همچنین باید گروه چهار نفره محتوای تابلوهای مربوط به نماز را مشخص و در جلسه آینده شورا ارائه کنند تا شهرداری برای نصب تابلوها اقدام کند.

استاندار کرمان گفت: باید تحقیقی پیرامون میزان باور افراد به نماز از سوی آموزش و پرورش استان کرمان تدوین شود و لازم است که در احداث مدارس جدید به موضوع ساخت نمازخانه ها نیز توجه جدی صورت گیرد و در این رابطه در جلسه بعد شورای اقامه نماز استان، گزارشی از سوی سازمان نوسازی مدارس ارائه خواهد شد.

وی افزود: به منظور بررسی مشکل برگزاری نماز جماعت در ادارت نیز قرار شد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در جلسه آینده شورای اداری موضوعات مطرح شده و در آن جلسه برای آن تصمیم گیری شود.

فدایی با اشاره به اینکه در این جلسه همچنین قرار شد اجلاس استانی نماز در آذرماه سال جاری برگزار شود، ادامه داد: با توجه به اینکه ارزیابی عملرد سال 97 به دلیل نقص در بارگذاری اطلاعات خوب نبوده است، قرار شد موضوع در شورای اداری استان توسط رئیس ستاد اقامه نماز استان مطرح و درباره آن تصمیم گیری شود.

در این جلسه برخی مشکلات غسالخانه کرمان نیز مطرح شد و قرار شد تیمی مشخص از این محل بازدید کرده و گزارشی را ارائه کنند تا به بهشداری جهت انجام اقدامات لازم ارائه شود و این اقدام بایستی ظرف دو هفته آینده انجام شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام"مهدی عربپور" دبیر شورای اقامه نماز استان کرمان در این جلسه گفت: از شهرداری گلایه داریم که قرار بوده نمایشگاه آثار نماز را در دو پارک برگزار کند که نشده و گزارش عملکرد نیز برای شورا ارائه نشده است.

وی افزود: نماز باید اینقدر در شهر ما مظلوم باشد که شهرداری در رابطه با نماز هیچ اقدامی انجام ندهد؟

گفتنی است: در این جلسه نمایندگان دستگاه های اجرایی مختلف گزارشی از فعالیت های مربوط به نماز ارائه کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: