• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-4384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس اتاق بازرگانی کرمان:

یکی از دغدغه‌های فعالان اقتصادی مراحل دشوار اخذ مجوزهاست

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: یکی از دغدغه های فعالان اقتصادی مراحل دشوار اخذ مجوزهاست که پنجره واحد الکترونیکی به تسهیل این روند کمک می کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سید"مهدی طبیب‌زاده" عصر امروز 19 تیرماه در چهل و چهارمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با اشاره به وضعیت فضای کسب و کار استان کرمان اظهار کرد: رتبه استان کرمان در فضای کسب و کار کشور 17 است و دومین دغدغه فعالان اقتصادی، رقابت غیرمنصفانه است.

وی در ادامه بیان کرد: در استان کرمان با توجه به تاکید استاندار بر استقرار پنجره واحد سرمایه گذاری، سه شبه هر هفته برگزار می شود و سازمان های متولی کار حضور دارند و اتاق بازرگانی به عنوان هماهنگ کننده استقرار پنجره واحد الکترونیکی در استان انتخاب شده است.

طبیب‌زاده تصریح کرد: بنا داریم صدور مجوزها به صورت الکترونیکی باشد و قرار نباشد متقاضی به سازمان های متفاوت مراجعه کند.

رییس اتاق کرمان خطاب به معاون وزیر کشور گفت: ما مذاکره و فرآیندهای صدور مجوز را احصاء کرده ایم اما پلت فرم موردنیاز در این زمینه در کشور نیست و اجماعی درباره پلت فرم استقرار پنجره واحد الکترونیکی در کشور وجود ندارد که از شما درخواست داریم این مشکل را حل کنید.

وی افزود: یکی از دغدغه های فعالان اقتصادی مراحل دشوار اخذ مجوزهاست که پنجره واحد الکترونیکی به تسهیل این روند کمک می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: