• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-10514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

دادستان راور اعلام کرد:

جمعیت کیفری شهرستان راور 30 درصد کاهش یافته است

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان راور ازکاهش جمعیت کیفری در این شهرستان خبر داد وگفت: طبق امارهای موجود جمعیت کیفری این حوزه در سه ماهه اول سال جاری در مقایسه  با  سه ماهه اول  سال گذشته بیش از 30 درصد کاهش  داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر
، حجه الاسلام"اسماعیل بلوچ  زاده" اظهار کرد: به دنبال راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک  قضایی در این حوزه ثبت و ارجاع تمامی  شکوائیه ها به صورت الکترونیک انجام می گیرد که تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها و اطاله دادرسی داشته است.

وی افزود: مشخصات کلیه مراجعین به دادسرا درسامانه ثنا به ثبت می رسد و برهمین  اساس آمار ثبت ابلاغ الکترونیک در این  دادسرا بین 99 تا 100 درصد است.

این مقام قضائی اعلام کرد: دادسرای عمومی وانقلاب راور در سه ماهه اول سال جاری رتبه اول  را در بین سایر دادسراهای کل استان به خود اختصاص داده است.

بلوچ زاده گفت: طبق اعلام معاونت امار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان کرمان، دادسرای عمومی و انقلاب  راور با کسب معدل ۱۷.۴۵ حائز این رتبه درسطح استان شده است.

وی عنوان کرد: متوسط زمان رسیدگی به پروندها نیز در این بازه زمانی به نسبت سال قبل کاهش داشته است وبرهمین اساس امارپروندهای مسن جریانی نیزکاهش قبل توجهی داشته است.

دادستان راور در پایان ازاقدامات موثر کارکنان قضایی و اداری دادسرای عمومی و انقلاب که منجربه جلب رضایتمندی عمومی و کسب عنوان برتر در  سطح استان شده  است تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: