• چهارشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-3384-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معاون وزیر کشور:

اگر پروژه ای مشکل زیست محیطی دارد چرا اجازه اجرای آن را می دهید؟

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور گفت: اگر پروژه ای مشکل زیست محیطی دارد چرا اجازه اجرای آن را می دهید.؟

به گزارش ایسنا منطقه کویر
، "بابک دین پرست" صبح امروز در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد زرند ایرانیان (فولاد و ککسازی) اظهار کرد: سال گذشته به استان ها اعلام کردیم که پروژه های بزرگ خود که دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند اما به دلیل مشکلاتی به بهره برداری نرسیده اند به وزارت کشور ارسال کنند.


وی با بیان این مطلب که در کل کشور 93 طرح به ما اعلام شد، افزود: 4 طرح در سطح کشور با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ در صد داشتیم که به دلایلی به بهره برداری نرسیده بودند که یکی از آنها در استان کرمان است و بیشترین حجم سرمایه گذاری در بین این 4 طرح را به خود اختصاص داده است.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع وزیر کشور بیان کرد: یک هزار و 318 میلیارد تومان میزان سرمایه ای است که برای این 4 پروژه هزینه شده و سوال اینجاست اگر پروژه ای مشکل زیست محیطی دارد چرا اجازه اجرای آن را می دهید؟

به گزارش ایسنا، "مهدی حسینی نژاد" رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در این بازدید گفت: پروسه دریافت مجوز زیست محیطی این پروژه زمان بر است لذا موضوع آن در کارگروه رفع موانع تولید استان مطرح و یک مجوز یکساله برای آن صادر شد تا در این مدت مشکلات زیست محیطی خود را رفع کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: