• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-2687-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان:

می توان با اعتبارات محدود مرمتی هم کارهای بزرگی در کرمان انجام داد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در حال حاضر اعتبارات حوزه مرمت این اداره کل محدود است اما می توان با منابع مالی موجود نیز کارهای بزرگی انجام داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "فریدون فعالی" در دیدار با " پورابراهیمی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کثرت آثار تاریخی در استان کرمان، اظهار کرد: با بودجه های فعلی نمی توان به همه این آثار رسیدگی کرد اما تلاش می شود با تعریف چند پروژه شاخص مرمتی به تعداد اماکن تاریخی قابل بازدید اضافه کرد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه ار این پس در هرسال منابع مالی حوزه مرمت بناهای تاریخی در چند پروژه بزرگ متمرکز می شود، تصریح کرد: انتظار می رود سایر ارگان ها و نهادها نیز در حفظ و احیاء دیگر آثار فرهنگی همکاری و همیاری کنند.

فعالی با تاکید براینکه نمی توان بدون داشتن تعامل با سایر دستگاه ها در پیشبرد اهداف و برنامه ها گام موثری برداشت، خاطرنشان کرد: امیدوارم با کمک مسئولان استانی، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و بخش خصوصی بتوان در انجام وظایف و ماموریت ها موفق عمل کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: