• دوشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-8914-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان عنوان کرد:

عملکرد موفقیت‌آمیز دفاتر تسهیل‌گری کرمان/درخواست نمایندگان برای فعالیت دفاتر تسهیل‌گری در حوزه‌های انتخابیه

مدیرکل دفتر امور اجتماعی فرهنگی استانداری کرمان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست فعالیت دفاتر تسهیلگری در شهرستان های حوزه اتخابیه خود را دارند و امیدواریم با موافقت معاون وزیر این موضوع عملیاتی و این نهاد رشد کرده و بالنده شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زهرا موسی‌پور" امروز 17 تیرماه در نشست مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیلگری شهر کرمان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور با تشکر از فعالیت های جهاددانشگاهی استان کرمان در راه اندازی و پیگیری اجرایی شدن این دفاتر اظهار کرد: خوشبختانه اقدام این دفاتر به گونه ای بوده است که هم اکنون دفاتر تسهیلگری شهر کرمان مورد اقبال همه دستگاه های اجرایی و مردم قرار گرفته اند.

وی افزود: هدف دفاتر تسهیلگری این بوده به تغییر چهره فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و کالبدی حاشیه شهر کمک کنند و همکاران ما در دفاتر تسهیلگری به خوبی این وظیفه را درک کرده و در بین مردم این مناطق نفوذ دارند.

موسی‌پور با تشکر از رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان که معین اقتصای شهر کرمان و مجری پروژه دفاتر تسهیلگری کرمان است، عنوان کرد: در دفاتر تسهیلگری حرکت جهادی ادامه پیدا کرده و امیدواریم بتوانیم این روند رو به رشد را توسعه بدهیم.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان بیان کرد: همکاران ما در یک سال گذشته زحمات زیادی در این دفاتر کشیده اند که با توجه به نظارت ها و از تعامل صورت گرفته راضی هستیم.

وی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست فعالیت دفاتر تسهیلگری در شهرستان های حوزه اتخابیه خود را دارند و امیدواریم با موافقت معاون وزیر این موضوع عملیاتی و این نهاد  رشد کرده و بالنده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: