• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-7814-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

تصمیمات باید با نگاه تکلیف محوری باشد

نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه شهر کرمان گفت: اگر تدبیر را در دستور کار قرار بدهیم، تصمیم به موقع، اقدام مناسب و تصمیم در وقت با نگاه تکلیف محوری که خود را در پیشگاه خداوند مسئول بدانیم، کار کنیم مدیریت موفقی خواهد بود و کار ما شایسته و قابل دفاع خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت‌الاسلام"حسن علیدادی سلیمانی" امروز 16 تیرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با حضور معاون وزیر کشور با بیان اینکه سه مولفه در رابطه با یک کار موفق و مدیریت پیشتاز بسیار موثر است که نخستین مولفه تصمیم است افزود: اگر می خواهیم توسعه اتفاق بیفتد و کسی که بخواهد تغییر و تحول به وجود آورد و در محدوده مسئولیتش شاهد جریان پویا و قوی باشد، باید اراده کار را به صورت جدی داشته باشد و باید مقدمات تصمیم مناسب و درست را طی کند.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: مادامی که مقدمات درست طی نشده باشد، تصمیمی که مجموعه را پیشرفت بدهد، وجود نخواهد داشت و گاهی تصمیم ها مجموعه را متوقف کرده یا دچار عقب گرد می شود.

امام جمعه کرمان بیان کرد: مولفه دیگر تدبیر است که از نظر رتبه قبل از تصمیم گیری قرار دارد و باید پیشتیبانی های لازم برای تصمیم گیری را داشت.

وی افزود: محور سوم که در نگاه ما مسلمانان و خدامحوران اهمیت زیادی دارد، تکلیف است. یعنی اینکه خداوند در جایگاه کنونی از ما چه خواسته است.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: باید به تکلیفمان در هر صحنه ای عمل کنیم و همینطور که در پایان دوران ماموریت دستگاه بالادستی در نموداری راندمان کار را نشان می دهد، ببینیم در نمودار تکلیفی کار ما کجاست؟

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: اگر تدبیر را در دستور کار قرار بدهیم، تصمیم به موقع، اقدام مناسب و تصمیم در وقت با نگاه تکلیف محوری که خود را در پیشگاه خداوند مسئول بدانیم، کار کنیم مدیریت موفقی خواهد بود و کار ما شایسته و قابل دفاع خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: