• دوشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-1984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق شمال کرمان:

خاموشی را به مشترکانی می‌دهیم که همکاری ندارند/ وضعیت نرمال است

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: اگر شهرستانی در کنترل مصرف برق رعایت نکند، در صورتی که مشکلی پیش بیاید، خاموشی را به همان شهرستانی می دهیم که مشترکانش همکاری ندارند.

"رسول عبداللهی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره احتمال اعمال خاموشی در واحدهای صنعتی و تولیدی استان کرمان اظهار کرد: خوشبختانه امسال مشترکان کشاورزی، صنعتی و اداری در زمینه مصرف برق رعایت می کنند و تا امروز براساس تفاهمنامه ها، مصرف کنترل و پاداش ها پرداخت شده و هیچ برنامه ای برای خاموشی نداریم.

وی افزود: در صورتی که روند کار به همین صورت پیش برود و مشترکان به تعهداتی که داده اند عمل کنند، برنامه ای برای خاموشی نداریم و به کمبود برخورد نمی کنیم اما اگر همکاری نباشد، در صورت بروز مشکل، خاموشی در بخش هایی اعمال می شود.

عبداللهی تصریح کرد: در سال جاری برای هر استان برنامه و سقف میزان انرژی مصرفی مشخص شده و اگر استانی سقف را رعایت کند، حتی اگر در کشور کمبود باشد، این استان نباید خاموش کند و استان هایی باید خاموشی داشته باشند که از سقف عبور کرده اند.

وی بیان کرد: ما این برنامه را برای شهرستان های حوزه شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان اعمال کرده ایم و اگر شهرستانی رعایت نکند، در صورتی که مشکلی پیش بیاید، خاموشی را به همان شهرستانی می دهیم که مشترکانش همکاری ندارند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت برق شمال کرمان گفت: تاکنون خوشبختانه همه جا وضعیت نرمال بوده و مشکلی نداریم.

وی درباره تغییر ساعت اداری و تاثیر در مصرف انرژی برق اظهار کرد: هر روز مصرف ادارات بررسی و مانیتور می شود و علاوه بر تغییر ساعت اداری، دستگاه های اجرایی باید از ساعت 12 و 45 دقیقه سیستم سرمایشی را خاموش کنند زیرا ساعت 13 اوج بار است و این مسئله از سوی استاندار تاکید شده است.

عبداللهی تصریح کرد: همکاران ما هر روز در ادارات حضور یافته و این مسئله را بررسی می کنند و از راه دور نیز وضعیت کنترل می شود و سازمان هایی که این مسئله را رعایت نمی کنند، از طریق استانداری پیگیری می شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه مشکل خیلی حادی با ادارات نداریم و تقریبا همکاری بیش از 95 درصد را در کنترل مصرف برق دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: