• جمعه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-3314-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رییس اورژانس کرمان خبر داد:

تعطیلات پر حادثه

رییس اورژانس کرمان از وقوع چند تصادف در تعطیلات خبر داد.

دکتر "محمد صابری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، از وقوع یک تصادف در شهر زرند خبر داد و گفت: امروز 7 تیرماه در ساعت 12 و 41 دقیقه یک دستگاه پیکان با یک دستگاه پژو 206 با یکدیگر برخورد کردند.

وی محل این حادثه را چهارراه شهید باهنر زرند اعلام کرد و افزود: در این حادثه 5 نفر در رده سنی 10 ماهه الی 25 ساله که 2 خانم و 3 آقا بودند، مصدوم شدند.

رییس اورژانس کرمان با بیان این مطلب که مصدومین به بیمارستان علی (ع) منتقل شدند، خاطرنشان کرد: حال عمومی مصدومین مساعد گزارش شده است.

20:28؛ صابری از وقوع دومین حادثه تصادف خبر داد و بیان کرد: در ساعت 17 و 37 دقیقه امروز سه دستگاه پراید با یکدیگر برخوردکردند که 9 مصدوم حاصل این حادثه است، شایان ذکر است که 2 نفر از مصدومین در محل به‌صورت سرپایی درمان شدند.

وی دوراهی محی‌آباد واقع در هفت‌باغ علوی محل وقوع این حادثه دانست و اظهار کرد: در این حادثه 4 مرد، یک پسر بچه 3 ساله، 3 خانم و یک دخرت بچه 5 ساله با رده سنی مصدومین این حادثه 3 الی 43 ساله مصدوم شدند؛ قابل توجه است که مصدومین از سه خانواده هستند.

وی بیمارستان شهید باهنر کرمان را بیمارستان پذیرش دهنده این مصدومین اعلام کرد و افزود: حال عمومی مصدومین این حادثه مساعد گزارش شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: