• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-914-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

نقد سازنده و عالمانه جزئی از شناخت راه درست است

استاندار کرمان گفت: ما نقد سازنده، عالمانه و صادقانه را جزئی از شناخت راه صحیح و درست می دانیم. اما بعد از نقد و تشخیص راه درست، نباید حرف های بد و خوب در وظیفه ما تاثیری داشته باشد و این درسی است که باید از شهید بهشتی بگیریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" امروز دوم تیرماه در جلسه شورای مشترک اداری و قضائی استان کرمان به مناسبت هفته قوه قضائیه با بیان خاطره ای از شهید بهشتی اظهار کرد: باید به این نکته توجه داشت که اگر راهی که می رویم درست و صحیح است، برای ما تحسین و بدگویی نباید تاثیر داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه این به معنای نپذیرفتن نقد نیست، افزود: ما نقد سازنده، عالمانه و صادقانه را جزئی از شناخت راه صحیح و درست می دانیم. اما بعد از نقد و تشخیص راه درست، نباید حرف های بد و خوب در وظیفه ما تاثیری داشته باشد و این درسی است که باید از شهید بهشتی بگیریم.

فدایی در ادامه با اشاره به پرونده های تشکیل شده در دستگاه قضائی علیه دولت تصریح کرد: پرونده های تشکیل شده با طرفیت دولت باید تفکیک شود که چقدر از آنها علیه دولت است.

استاندار کرمان بیان کرد: در مواردی که حکم به نفع دستگاه اجرایی صادر شده، باید مردم را قانع کرد که ممکن است قانع نشوند.

وی افزود: در جایی که حکم علیه دستگاه اجرایی صادر می شود، نشان می دهد مدیر ما به خوبی به وظایف خود عمل نکرده و از ظرفیت های قانونی استفاده نکرده است.

فدایی با اشاره به اینکه موقوفات اهمیت زیادی دارد، گفت: از دستگاه های اجرایی می خواهیم در این حوزه با حساسیت و دقت مسئله را دنبال کنند تا مشکلات حل شده و حقی از موقوفات ضایع نشود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: