• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-3790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان:

در جنگ فرهنگی نباید دست روی دست گذاشت و فقط حرف زد

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: در جنگ نرم و فرهنگی باید از ابزارهای خاص خودش استفاده کرد و نباید دست روی دست گذاشت اما با سلاح گفتار هم نمی‌شود به جنگ دشمن رفت.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مجید فصیحی‌هرندی ظهر امروز 30 خرداد ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رفسنجان اظهار کرد: در شهرستان رفسنجان باید شورای فرهنگ عمومی تقویت شود تا بتواند برنامه داشته باشد.

وی بیان کرد: شورای فرهنگ عمومی در همه زمینه‌ها باید فعال شود این شورا باید وسیع‌تر شود و کمیته‌هایی که دارد می‌تواند خیلی از صاحبنظران را سهیم کند و باید به همدیگر کمک کنیم.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه در مورد جنگ نرم و فرهنگی باید از ابزارهای خاص خودش استفاده کرد و نباید دست روی دست گذاشت، تصریح کرد: در عین حال با سلاح گفتار هم نمی‌شود به جنگ دشمن رفت چرا که ابزار دشمن باب طبع لذت نفسانی انسان‌هاست و به هر میزان که بخواهند ورود پیدا می‌کنند.

فصیحی هرندی ادامه داد: هنر این است که از ابزاری که در داختیار داریم در برابر این جنگ نرم مقابله کنیم.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: در بحث دانشگاه‌ها، دانشگاه ولی عصر(عج) وضعیت نسبتا خوبی دارد در هیاهوی فرهنگی فضای مجازی موفقیت‌های نسبی حاصل شده اما کافی و قانع‌کننده نیست.

فصیحی‌هرندی با بیان اینکه در زمینه فرهنگی گام‌های عملی باید برداریم تا به نتیجه برسیم، تصریح کرد: شورای فرهنگ عمومی به عنوان سیاست‌گذار مسائل فرهنگی در شهر می‌تواند بازوی اجرایی فراوانی داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید همه یکصدا باشیم و جبهه فرهنگی را تقویت ‌کنیم، یادآور شد: همه افرادی که می‌توانند به نحوی در مسائل فرهنگی شهر اثرگذار باشند با ارائه دیدگاه‌ها می‌توانند به ما کمک کنند تا ارزش‌ها را در جامعه پیاده کنیم.

وی همچنین خواستار این موضوع شد که کمیته‌هایی که در شورای فرهنگ عمومی شهرستان تشکیل می‌شود تنوعی از افراد در آن عضویت داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: