• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

انتقاد استاندار کرمان از نیمه تمام ماندن 200 پروژه ملی در استان کرمان

استاندار کرمان از نیمه تمام بودن 200 پروژه ملی در سطح استان کرمان انتقاد کرد و گفت: اولویت بندی پروژه‌ها باید براساس مسایل فنی، مالی، اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی، ریسکی، سازمانی و رقابتی باشد و اگر بر این اساس پروژه‌ها را اولویت بندی کنیم دیگر شاهد هدر رفت بیت‌المال نخواهیم بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "محمدجواد فدایی" ظهر امروز 30 خردادماه در آئین افتتاحیه تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله‌دادی(پل ابوذر) شهر کرمان با حضور معاون عمرانی وزیر کشور گفت: تصمیمات اگر به درستی اتخاذ شود دیگر با تغییر مدیریت تصمیمات تغییری پیدا نخواهد کرد اما متاسفانه چنین اصولی در سطح کشور و استان کرمان وجود ندارد.

وی بر لزوم تبعیت مدیران از نظرات کارشناسی تاکید کرد و افزود: متاسفانه در برخی از تصمیمات نظرات کارشناسی لحاظ نمی‌شود. بنیه کارشناسی آن‌گونه که باید وجود ندارد که بایستی این موضوع و امر بسیار مهم در راستای توسعه کشور و استان تقویت شود.

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه باید پروژه‌ها براساس اولویت انتخاب شوند، تصریح کرد: اگر پروژه‌ها براساس اولویت انتخاب شوند دیگر اتلاف منابع و زمان را نخواهیم داشت.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان از نیمه تمام بودن 200 پروژه ملی در سطح استان کرمان انتقاد کرد و گفت: اولویت بندی پروژه‌ها باید براساس مسایل فنی، مالی، اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی، ریسکی، سازمانی و رقابتی باشد و اگر بر این اساس پروژه‌ها را اولویت بندی کنیم دیگر شاهد هدر رفت بیت‌المال نخواهیم بود.

فدایی با انتقاد شدید از اجرای کند پروژه‌ها در سطح استان عنوان کرد: این پروژه مقرر بود در پایان اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری برسد اما به دلایل متعدد این پروژه با سه ماه تاخیر افتتاح شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: