• پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

شهردار کرمان خبر داد:

برگزاری جشنواره 2020 در کرمان/میدان شورای کرمان پیاده راه می‌شود

شهردار کرمان از برگزاری جشنواره بیست بیست از 20 مرداد تا 20 شهریورماه سال جاری در راستای ایجاد شور و نشاط در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مهران عالم‌زاده" ظهر امروز 30 خردادماه در آئین افتتاحیه تقاطع غیر هم‌سطح شهید الله‌دادی(پل ابوذر) با حضور معاون عمرانی وزیر کشور گفت: این پروژه چهارمین پروژه عمران شهری کرمان در دوره جدید شورای شهر کرمان است به گونه ای که در این مدت فعالیت؛ به ازای هر 5 ماه شاهد بهره‌برداری از یک پروژه جدید بوده‌ایم.

وی اولویت اول شهرداری و شورای شهر را اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام دانست و با تاکید بر اینکه هیچ مصوبه ای بدون نظر کارشناسی اعضای شورا تصویب و اجرا نشده است بیان کرد: در همین راستا پروژه‌ها را به صورت موازی پیش نبردیم بلکه تمرکز بر اتمام یک پروژه گذاشته و سپس به سراغ پروژه بعدی رفتیم.

شهردار کرمان از اقدامات شهرداری برای ارتقای حمل و نقل شهر کرمان سخن به میان آورد و عنوان کرد: 35 دستگاه وسیله نقلیه (اتوبوس) در این مدت اورهال (آماده سازی) شده است و همچنین خدمات محله ای را در دستور کار قرار گرفته و حدود 20 بوستان محلی در سال گذشته در شهر کرمان ایجاد کردیم.

وی از تعریف پروژه پارک گردشگری کرمان که در جنوب شرق ایران بی نظیر است و آغاز عملیات احداث این پروژه در مجاورت مجموعه پردیسان قائم در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: میدان شورا بخشی از این پروژه پارک گردشگری است که به پیاده راه تبدیل خواهد شد همچنین عملیات اجرایی پیاده راه کردن میدان ارگ نیز در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

عالم‌زاده از برگزاری جشنواره بیست بیست از 20 مرداد تا 20 شهریور در راستای ایجاد شور و نشاط در شهر کرمان خبر داد و در ادامه از میزان نیروی انسانی شهرداری و همچنین از اقدامات شورای شهر کرمان و همکاری سایر دستگاه‌ها سخن به میان آورد و تصریح کرد: استانداری کرمان از محل اعتبارات استانی حدود20 میلیارد تومان به منظور تکمیل پایش تصویری کرمان اختصاص داده است که در آینده نزدیک تعداد دوربین های پایشی شهر کرمان افزایش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: