• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-3290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان خبر داد:

آغاز طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان در رفسنجان از اوایل تیر ماه

فرماندار رفسنجان از آغاز طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان در رفسنجان از اوایل تیر ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مجید فصیحی هرندی صبح امروز در حاشیه جلسه ساماندهی متکدیان اظهار کرد: تکدی گری پدیده جالبی نیست و اینکه عده ای در سطح شهر، چهارراهها و خیابان‌ها دست به تکدی گری بزنند پسندیده نیست.

وی تصریح کرد: تکدی گری هم چهره شهر را زشت می کند و هم اینکه با توجه به این موضوع که ما دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد و خیرین را داریم که به صورت نظام مند و اصولی و با کار کارشناسی به نیازمندان کمک می کنند، لذا متکدیان کار این دستگاههای حمایتی را نیز زیر سوال می برند.

فرماندار رفسنجان تأکید کرد: شهروندان باید واقف باشند که دستگاه‌های حمایتی بهتر می توانند به نیازمندان واقعی کمک کنند لذا بجای کمک به این افراد متکدی، کمک‌های خود را به این دستگاه‌ها بدهند و اگر کسی از این افراد نیازمند را می شناسند می توانند به کمیته امداد، بهزیستی و یا خیریه ها معرفی کنند.

فصیحی هرندی با اشاره به تصمیمات اخذ شده در این جلسه از آغاز طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان در رفسنجان از اوایل تیر ماه خبر داد و گفت: در این طرح نیازمندان واقعی تحت پوشش حمایتی قرار خواهند گرفت و متکدیانی که به صورت باند و یا حرفه ای فعالیت می کنند جمع آوری خواهند شد.

فرماندار رفسنجان در پایان حاطرنشان کرد: از مردم خیر رفسنجان تقاضا داریم که هر کمکی را که به افراد  نیازمند می خواهند انجام دهند به طور مستقیم به متکدیان ندهند بلکه به سازمان‌های خیریه و حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی گسیل کنند و اگر نیازمندی را می شناسند برای دریافت کمک به این دستگاه‌های حمایتی راهنمایی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: