• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهر کرمان:

تاکنون گزارشی مبنی بر درخواست مردم برای اجاره زمین جهت برپایی کانکس یا چادر در آنها نداشته‌ایم

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهر کرمان خبر کانکس نشینی رایج کرمانی ها به دلیل مسایل و مشکلات مالی را تکذیب کرد و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر درخواست مردم برای اجاره زمین جهت برپایی کانکس یا چادر در آنها نداشته‌ایم و اگر چنین موردی وجود داشته باشد، بسیار محدود و انگشت شمار هستند زیرا اگر این موضوع همه‌گیر و معضل بود قطعا به ما گزارش می‌شد.

"محسن شهریاری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره بحث حاشیه نشینی و ادعای یکی از اعضای اتحادیه مشاوران املاک  شهر کرمان مبنی بر اسکان برخی افراد در کانکس اظهار کرد: فردی که این موضوع را مطرح کرده، هیچ مسئولیتی در اتحادیه ندارد.

وی خبر کانکس نشینی رایج کرمانی ها به دلیل مسایل و مشکلات مالی را تکذیب کرد و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر درخواست مردم برای اجاره زمین جهت برپایی کانکس یا چادر در آنها نداشته‌ایم و اگر چنین موردی وجود داشته باشد، بسیار محدود و انگشت شمار هستند زیرا اگر این موضوع همه‌گیر و معضل بود قطعا به ما گزارش می‌شد.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهر کرمان با تاکید بر آنکه خبر منتشر شده را تایید نمي نمايد با اشاره به وضعیت خرید و فروش املاک در كرمان تصریح کرد: مدتی خرید و فروش در کرمان رونق پیدا کرده بود اما از حدود سه ماه قبل رکود به بازار مسکن بازگشته است

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: