• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9114-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان اعلام کرد:

لزوم تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات در استان

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان گفت: در برنامه ششم توسعه باید به 31 درصد کاهش و براساس احکام دائمی سالانه 10 درصد کاهش آمار تلفات حوادث رانندگی را داشته باشیم که در این راستا باید برنامه جامع کاهش تصادفات درون و برون شهری در استانها تدوین شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "غلامحسن زیوری" امروز 27 خردادماه در جلسه شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی و حمل و نقل استان کرمان اظهار کرد: براساس شاخص ها و دستورالعمل های قانون برنامه ششم و احکام دائمی برنامه توسعه کشور و هیئت وزیران، باید کاهش آمار تلفات حوادث رانندگی به صورت کلی صورت بگیرد.

وی افزود: در برنامه ششم باید به 31 درصد کاهش و براساس احکام دائمی سالانه 10 درصد کاهش آمار تلفات را داشته باشیم که در این راستا باید برنامه جامع کاهش تصادفات درون و برون شهری در استانها تدوین شود که عموما شاخص ها در سرفصل های متعددی از جمله عابران پیاده، موتوروسیکلت سواران، فرهنگسازی و مباحث نظارتی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان گفت: از آمار تصادفات منجر به فوت در هشت شهرستان بیش از 86 درصد آمار جمع بندی می شوند که امروز به صورت خاص فرمانداران و شهرداران آنها را دعوت کردیم تا برنامه جامع کاهش تصادفات را به صورت برش شهرستانی هم داشته باشیم که به اهداف برنامه یعنی کاهش آمار تلفات برسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: