• جمعه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-2390-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در دانشگاه جیرفت برگزار شد

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور در جیرفت گفت: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸دانشگاه ها و موسسات آموز ش عالی، جنوب استان کرمان در دانشگاه جیرفت برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حمیدرضا علیزاده افزود: آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ در استان کرمان تنها در مرکز استان کرمان، دانشگاه جیرفت، رفسنجان و سیرجان برگزار می شود.

وی تصریح کرد آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ به همراه اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۱ کدرشته برای تمامی دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی با حضور بیش از سه هزار داوطلب در روزه های ۲۳ و ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار شد.

 معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت بیان کرد: در نوبت صبح پنجشنبه بیش از یک هزار و 410 داوطلب به رقابت پرداختند که از این تعداد ۷۰۰ داوطلب زن و ۷۱۰ داوطلب مرد بودند.

علیزاده ادامه داد: در نوبت عصر پنجشنبه نیز ۱۶۰ داوطلب به رقابت پرداختند که از این تعداد ۸۰ داوطلب زن و ۹۰ داوطلب مرد بودند.

وی خاطرنشان کرد: در آزمون نوبت صبح جمعه نیز یک‌هزار و 265 داوطلب شرکت کردند که از این تعداد ۶۸۰ داوطلب مرد و ۵۸۵ داوطلب زن می باشند.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در جیرفت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ با بیان این مطلب که دانشگاه جیرفت برگزار کننده آزمون های سازمان سنجش و آموزش کشور در جنوب استان کرمان است تصریح کرد: مجموعه دانشگاه جیرفت، هیئت رئیسه، اساتید، کارکنان با بهره گیری از همه امکانات سعی دارند که آزمون های فوق به نحو مطلوب برگزار شود.

علیزاده افزود: بیش از ۲۵۰ نفر کار اجرایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته امسال را بر عهده داشته اند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت ضمن قدر دانی از همه دستگاه های اجرایی شهرستان جیرفت برای برگزاری این آزمون بخصوص فرمانداری شهرستان جیرفت، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، پلیس راه، اداره برق، آب و فاضلاب، اداره اطلاعات، دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، فنی و حرفه ای و آتش نشانی که تلاش کردند که این آزمون به نحو احسن برگزار شود تشکر نمود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: