• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-5814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

با حمایت دستگاه قضا از تعطیلی یک واحد تولیدی جلوگیری بعمل آمد

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: با ورود دستگاه قضائی مشکلات و موانع حقوقی و قضائی یک شرکت فرآوری محصولات کشاورزی در عنبرآباد حل و فصل و فاز اول این کارخانه راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ابوذر داوریان" به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در حاشیه بازدید از خط تولید رب گوجه فرنگی این واحد تولیدی اظهار کرد: در شرایط فعلی که اولویت اصلی کشور موضوع اقتصاد است و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید و همچنین تاکیدات آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه مبنی بر حمایت حقوقی و قضائی از تولیدکنندگان،کارگروه حمایت از اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضائی در دادگستری عنبرآباد تشکیل شده است.

این مقام قضائی تصریح کرد: پس از کسب گزارشی مبنی بر اینکه فی مابین سرمایه‌گذاران و صاحبان یک شرکت فرآوری محصولات کشاورزی با پیمانکاران این پروژه اختلافات حقوقی و قضائی بوجود آمده است بلافاصله به موضوع ورود کردیم و با رایزنی با طرفین، اختلافات حل و فصل و طرفین به تعهدات خود عمل کردند.

وی افزود: سرانجام با پیگیری های بعمل آمده فاز اول این شرکت تولیدی که مربوط به تولید رب گوجه فرنگی می باشد راه اندازی و بالغ بر60 نفر به طور مستقیم مشغول به کار شده اند و از تعطیلی آن واحد تولیدی جلوگیری بعمل آمد.

داوریان عنوان کرد: سیستم قضائی در چارچوب قوانین و مقررات از فعالیت های اقتصادی مشروع حمایت حقوقی و قضائی خواهد کرد و اجازه نخواهیم داد به دلیل مباحث قضائی چرخ تولید در شهرستان متوقف شود زیرا اقتصاد و رونق تولید از اولویت های اصلی کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: