• یکشنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2114-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

در نشست عمومی شورای شهر کرمان مطرح شد؛

فعال کردن کارخانه بازیافت

در نشست امروز شورای شهر کرمان اعلام شد: کارخانه بازیافت شهرداری حدود دو سال است که فعالیت نمی کند و شهرداری قصد دارد براساس قراردادی، سایت قبلی را با هزینه 600 میلیون تومان آماده سازی و با سه شیفت کاری فعال نماید که با این سه شیفت 300 تن زباله تبدیل به کمپوست می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، در نشست امروز شورای شهر کرمان اعلام شد: کارخانه بازیافت شهرداری حدود دو سال است که فعالیت نمی کند و شهرداری قصد دارد براساس قراردادی، سایت قبلی را با هزینه 600 میلیون تومان آماده سازی و با سه شیفت کاری فعال نماید که با این سه شیفت 300 تن زباله تبدیل به کمپوست می شود.

همچنین شهرداری برنامه دارد از طریق فراخوان و BOT خط جدیدی در این سایت راه اندازی کند که کار خوبی در راستای بازیافت زباله است که این موضوع به تصویب شورا رسید.

به گزارش ایسنا، در این جلسه در خصوص پرداخت هزینه اجاره منزل شهردار که قبل از این 2 میلیون و 500 هزار تومان بوده تصمیم گیری و این عدد به 3 میلیون و 500 هزار تومان افزایش یافت و تصویب شد.

همچنین اعلام شد: یک باب منزل متعلق به شهرداری در اختیار شهردار سابق است که هنوز تخلیه نشده و قرار شد شورا با استانداری مکاتبه کند تا این منزل تعیین تکلیف گردد(یا تخلیه یا اجاره‌بهاء پرداخت شود).انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: