• یکشنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2014-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

شهردار کرمان تشریح کرد؛

وضعیت نامه‌های ارسالی خانم معصوم‌زاده به شهرداری

شهردار کرمان وضعیت نامه‌های ارسالی که خانم معصوم‌زاده به شهرداری داده‌اند را تشریح کرد.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سیدمهران عالم‌زاده" امروز پنجم خردادماه در نشست عمومی شورای شهر کرمان اظهار کرد: خانم معصوم زاده عضو شورا در جلسه قبل اعلام کرد 29 نامه به شهرداری ارسال کرده اند که پاسخی داده نشده است.

وی افزود: با بررسی 29 نامه  مشخص شد 6 فقره از این نامه ها مربوط به اردیبهشت ماه و تیرماه سال 96 بوده که مربوط به فعالیت شورای چهارم و شهرداری قبل بوده است.

عالم زاده تصریح کرد: 5 فقره از نامه ها نیاز به پاسخ نداشته و جهت اطلاع شهرداری بوده و 6 فقره از این نامه ها در همان زمان خود پاسخ داده شده است.

وی بیان کرد: 11 فقره نامه دیگر وجود دارد که پاسخ آنها اخیرا داده شده و بعضا کارهایی بوده که انجام شده و پاسخ آن نامه ها از ما خواسته نشده بود.

شهردار کرمان در توضیح درباره دیگر نامه ها گفت: یک نامه مربوط به درخواست انجمن دیابتی عرفان بوده که نماینده انجمن به شهرداری مراجعه نکرده است.

وی افزود: نامه هایی مربوط به امکانات فرهنگی آموزشی برای ایتام و رفع مشکل آب کشتارگاه بوده که انجام شده و در زمینه آسانسورهای پل روبروی بیمارستان شهید باهنر، مشکل فنی وجود داشته است.

عالم زاده اظهار کرد: در راستای ایجاد فرهنگسرای سلامت که دو نامه مربوط به آن بوده، ما زمین را مشخص کردیم و قرار بود سازمان نظام پزشکی برای احداث این مکان مراجعه کند و نکرد. مثل اینکه نظام پزشکی منظورشان این بوده که عوارض را به جای پرداخت به شهرداری در احداث پارک هزینه کنند.

وی با اشاره به نامه مربوط به سگ های ولگرد گفت: این بحثی است که در شهرداری پیگیری می شود و همه از چالش های آن مطلع هستند.

شهردار کرمان بیان کرد: نامه دیگر درباره تعیین تکلیف کشتارگاه و تصفیه خانه فاصلاب آن بود که اعتبار و سرفصل بودجه برای تصفیه خانه آن نداشتیم.

وی افزود: یک نامه درباره پارک سالمندان بود که این نامه را پاسخ نداده ایم و عذرخواهی می کنیم، هرچند اگر خیلی مهم بود باید یک ماه بعد یک پیرو برای آن زده می شد.

عالم زاده با اشاره به اینکه همه نامه ها را می توانیم در اختیار اصحاب رسانه قرار بدهیم، افزود: همکاران من در مجموعه شهرداری در رابطه با 28 نامه ارسالی کمیسیون بهداشت شورا هیچ کوتاهی نکرده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: